Один з найпопулярніших американських свят - День подяки - відзначають не тільки на території Сполучених Штатів. Згодом традиція поширилася на багато англомовні країни.
Спочатку День подяки відзначали переселенці, що прибули на землі, названі Новим Світлом. Перша зима для них стала надто суворою, половина людей померла від хвороб. Переселенці не встигли висадити зернові культури, у них не було свіжих продуктів. Але вже наступної весни у них з'явилася надія. Індіанці показали їм, як вирощувати кукурудзу та інші культури, полювати, виловлювати рибу. І вже восени 1621 року переселенці змогли зібрати шикарний урожай гарбуза, бобів, кукурудзи, ячменю. У подяку вони запросили вождя і 90 індіанців. Гості принесли з собою індиків, оленів та інших тварин. Вони також навчили переселенців готувати різноманітні страви з кукурудзи і гарбуза.
У наступні роки перші колоністи продовжили традицію святкування дня врожаю. Він отримав назву "День подяки". Святкування відбувалося на четвертий четвер листопада.
Свято з часом став символізувати вдячність Богу, подяку всім членам родини, знайомих за добре ставлення і за добробут. Спочатку він був релігійним, але поступово став загальнонародним.
З часом американська традиція святкувати День подяки в Англії непогано прижилася.
День подяки в Англії, так само як і в США, і в Канаді - це суто сімейне свято. Вдень люди ходять на ярмарки, виставки, народні гуляння, а ввечері збираються в будинках за святковою вечерею. За столом вимовляються слова подяки Богу, близьким і всім оточуючим людям.