суббота, 11 ноября 2017 г.


Українсько-німецький рік мов 2017/2018

Рішення про проведення Українсько-німецького року мов було прийнято у 2016 році міністрами закордонних справ обох країн, щоб через 25 років після початку дипломатичних відносин поглибити взаємну довіру та дружбу між Німеччиною та Україною, а також ще більше розвинути співпрацю у сферах освіти та культури.

Урочисте відкриття відбулося в рамках проведення спільного Фестивалю мови та культури у вересні 2017 року в місті Києві. Спільний Рік мов завершиться влітку 2018 року проведенням міжнародного Освітнього конгресу. Протягом всього року мова та література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів та європейських цінностей.

Далі читайте  https://www.goethe.de/ins/ua/uk/kul/sup/dus/prb.html 
Це цікаво!

четверг, 9 ноября 2017 г.

Найсуттєвіші зміни до робіт з іноземних мов на ЗНО.

Нещодавно було оприлюднено оновлені характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання. Найсуттєвіші зміни внесено до сертифікаційних робіт з англійської, іспанської, німецької та французької мов: додано нову частину «Розуміння мови на слух (аудіювання)», збільшено кількість завдань і час, відведений на виконання сертифікаційної роботи, обумовлено порядок зарахування результатів для визначення оцінки державної підсумкової атестації випускників 2018 року, які вивчали мову на рівні стандарту або академічному та профільному рівні.
 
Зміст і складність тестів відповідатиме Програмі зовнішнього незалежного оцінювання, що враховує специфіку вивчення іноземної мови на рівні стандарту або академічному та на профільному рівні. Тому тестування передбачає виконання сертифікаційної роботи, що містить завдання різних рівнів складності.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації буде визначено таким чином:
1) результат виконання всіх 59 завдань тесту буде зараховано як результат ЗНО (за шкалою 100–200) під час прийому до закладів вищої освіти;
2) учасники, які оберуть іноземну мову як предмет державної підсумкової атестації, отримають результат ДПА (за шкалою 1–12) залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:
для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання всіх завдань.
для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту або академічному, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань 1–32 і 49–59.

Уперше 2018 року сертифікаційна робота міститиме частину «Розуміння мови на слух (аудіювання)». На виконання завдань цієї частини відведено 30 хвилин. Учасникам буде запропоновано почергово прослухати кілька аудіозаписів тривалістю від 10 секунд до 3 хвилин, а потім відповісти на різнопланові запитання, працюючи в зошиті. Ці завдання перевірятимуть здатність розуміти почуте й вибирати необхідну інформацію з прослуханих текстів. Аудіозаписи відтворюватимуться двічі. Учасники матимуть час (до 10 хвилин) для перенесення своїх відповідей на завдання частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» у бланк А.
Загальна тривалість роботи з тестом з іноземної мови – 150 хв.

вторник, 7 ноября 2017 г.

Тиждень іноземних мов

Проведення тижня іноземних мов у Нетішинській загальноосвітній школі I-III ст. № 1
         Тиждень іноземних мов у Нетішинській загальноосвітній школі I-III ст. № 1 проходив з 17 по 20 жовтня 2017 року. Протягом цих днів вчителі та учні школи організували немало цікавих заходів, провели олімпіади з іноземних мов, в різний спосіб проявляли свої здібності.
Докладнішу інформацію читайте тут.
         Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!



понедельник, 6 ноября 2017 г.

Майстер-клас «Я роблю це так»


Майстер-клас «Я роблю це так» 
   
      Вчителі іноземних мов Гусар О.В., Кравець Н.А. та Дудар А.М. провели майстер-клас «Я роблю це так». Вчителі поділились досвідом використання віршів, скоромовок, цікавих висловлювань відомих людей на уроках під час вивчення різних тем. Майстер-клас пройшов на високому рівні.
   
    Ми щиро дякуємо своїм колегам за змістовні виступи.